Shqyrtime rreth Flekosteel

 • Anita
  Isha në shesh patinazhi, rashë atje dhe lëndova kurrizin keq. Mjeku rekomandoi Flekosteel si një agjent qetësues dhe qetësues i dhimbjeve. Në të vërtetë, ajo ndihmoi pas përdorimit të parë. Për disa javë, të gjitha simptomat u zhdukën! Ajo shëroi gjithashtu një kollë të fortë. Për çdo rast, bleva vetes disa pako rezervë.
  Flekosteel
 • Ardit
  Për disa vite kam pasur osteokondrozë, e cila shkakton dhimbje të padurueshme të shpinës. Fëmijët gjetën shumë rekomandime dhe vlerësime të mira rreth flekosteel. Urdhërohet në internet. Xheli sapo më shpëtoi! Asnjë dhimbje, asnjë dobësi më, shikimi dhe dëgjimi janë përmirësuar, dhe gjëja më e mirë është që unë ndihem 10 vjet më e re! Tani do të këshilloj të gjithë miqtë dhe të njohurit e mi.
  Flekosteel
 • Elsa
  Unë disi i shtriva ligamentet në këmbën time, mjekët parashikuan se trajtimi do të zgjaste shumë. Unë isha me fat që gjeta Flekosteel, dhe për pak më shumë se një javë, ligamentet u shëruan, dhimbja u zhduk. Ajo filloi të ecë normalisht, e la lejen për të punuar. Tani e gjithë familja po përdor xhel, ndihmon për gjithçka - dhimbje shpine, nyje apo diçka tjetër.
  Flekosteel
 • Arben
  Xheli Flekosteel më ndihmoi shumë me një dëmtim në gju që mora gjatë stërvitjes. Gjuri ishte shumë i fryrë, praktikisht nuk lëvizte dhe, natyrisht, këmba dhembte në mënyrë të padurueshme. Por me ndihmën e këtij ilaçi, u ktheva në punë pas 5 ditësh, dhe edema u zhduk dhe ndjeshmëria u rivendos ditën e parë.
  Flekosteel
 • Arijan
  Dikur ishin shumë të dhimbshëm në shpinë për shkak të osteokondrozës, gjë që nuk është për t'u habitur në moshën time. Gruaja ime në internet hasi në Flekosteel dhe ne, pasi u këshilluam, vendosëm ta porosisnim atë. Për habinë time, xheli vërtet ndihmoi - dhimbjet e shpinës filluan të zhduken ditën e parë. Më parë, unë isha në gjendje të rregullohem tërë mëngjesin, por tani gjithçka është në rregull!
  Flekosteel
Vlerësimi i përdoruesit Flekosteel
4
21